faq

Zabezpieczenie basenu wchodzi w zakres usługi. W przypadku ogrodu raczej udzielamy rekomendacji niż dokonujemy konkretnych zmian. Koncentrujemy się na zabezpieczeniu dostępu do niebezpiecznych obszarów (oczek wodnych na przykład). W przypadku placów zabaw sprawdzamy, czy dobre praktyki zostały zastosowane.

Nie, mieszkanie i dom wyceniamy tak samo, metraż nie ma znaczenia.

Jest taka możliwość. Prosimy o kontakt, stawka jest wtedy ustalana indywidualnie w oparciu o cenę dniówki.

Podpisujemy umowę, która precyzuje co i za ile zostanie zrobione. Potem umawiamy termin, kiedy nasz specjalista może się u Państwa zjawić. Zazwyczaj trwa to około dwóch tygodni.

Tak. Jednak nie podejmujemy się instalacji zabezpieczeń których nie znamy, albo do których nie mamy zaufania. Zdarza się też, że podczas instalacji rekomendujemy zmodyfikowanie założonych przez rodzinę koncepcji 😉

Na ogół rekomendujemy skontaktowanie się z nami zanim dziecko zacznie raczkować. Ma to jednak sens także wcześniej, żeby dać rodzicom czas na wdrożenie nowych rozwiązań i przeorganizowanie opieki nad dzieckiem.

Zwykle ok. dwóch godzin. Samo przejrzenie pomieszczeń tyle nie zajmuje, ale w trakcie dużo rozmawiamy z rodzicami. Przede wszystkim o ich podejściu do wychowania, ale też o szczegółach urządzenia domu i zwyczajach mieszkańców. Chodzi o to, żeby dopasować rozwiązania do rodziny.